ERKEKLER NE İSTER ?

Etiketler : Etiket Yok Kategoriler : Kişisel Yorumlar : 0 Yorum
2
Aug

Sessizce kurduğunuz bir cümle vardır. Kalbinizden geçen bir şey. Dekore edilmemiş, yalın ama çok gerçek. Dilinizin ucuna gelir, duraklarsınız. Kendi kendinizi dinler, duyduklarınızı beğenmez, daha iyi bişeyler ararsınız.

 

Bulamazsınız. Çünkü kalbinizden geçenler dekorasyonu sevmez. Büyüsü bozulur, başka bir şekle girer ve birden fark edersiniz... Artık kendinizi ifade edemezsiniz.

İçinizden geçen "üzüldüm" ise mesela... Bu sizi güçsüz gösterir korkusuyla başka bir cümle kurarsınız. Oysa "üzüldüm" çok güçlüdür. Karşı tarafa zıpkın gibi saplanır. Sizi güçsüz değil çok güçlü kılar. Hangi erkek, sevdiği kadını üzdüğünü öğrenir de hala ayakta kalabilir ? Bağırıp çağırsa da, çekip gitse de, çok delikanlı bir poz verse de, herkes gittikten sonra bir erkeğin başına gelebilecek en acımasız şey, kadınını tatmin edememektir. 

Bugün artık çok az kadın sahip olduğu olağanüstü gücün farkında. "Kurduğun cümleler canımı yakıyor" diyebilmek neredeyse imkansız onlar için. "Sen eve her geç geldiğinde, benim kalbim yerinden çıkacakmış gibi huzursuz" diyemiyorlar. Halbuki bir kadını bir erkekten üstün kılan en önemli şey bu değil mi ? Biz erkekleri paramparça eden şey, sevdiğimiz kadının gözyaşları değil mi ? Ağlayan kadınlardan neden hic hoşlanmayız bilir misiniz ? Çünkü nasıl baş edeceğimizi bilemeyiz. Bununla baş edebilmenin sırrını bir türlü öğrenemeyiz.

"Erkekler ne ister" diye sorsam size, çoğunuz kolayına kaçarsınız. Çocuksu cevaplarla geçiştirirsiniz. Çünkü bilmezsiniz. Yüzleşmek istemezsiniz. Yeteri kadar derinine inmezsiniz.

Erkekler, duygularını maharetle ifade edebilmenizi ister. Bunu yapabildiğiniz her an, erkeklerin dünyasını teslim alırsınız. Kayıtsız, şartsız sizin oluruz biz. En çok da bunu isteriz. 

Yorumlar

Yorum Eklenmemiş...

Yorum Yaz

Adınız: *
E-Mail Adresiniz: *
Web Sitesi:
Yorum: *
Güvenlik Kodu: *
 
Arama
  Ara
Twitter
Tag Bulutu
Yazar Cafe
Takvim
<June 2021>
SMTWTFS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Bağlantılar